2013 tulokset:

Luokka Koira/omistaja Maasto Löytö Haukku Työskentely Karkot Amp Haukku Yht.otot Tulos SIJA
LM LH HA K S pisin aika matka kpl km til tiheys itse kutsu
  42/2
Rukkasnahka Riina
Munne Olli-Petteri ja Markku, Rautjärvi 
Vaaraniemi  3,3  76  231  229  31  300  7,6  7,4  85    95  1 
  42/2
Elimon Salon Miina
Oinonen Aki & Klaus, Lieksa 
Mönni  2,4  105  232  232    40  300  9,6  9,6  93      90  2 
  42/1
Ukko
Raimo Saviranta, Lieksa 
Saarivaara  0,7  100  238  223  15  37  300  6,5  5,5  65    87,5  3 
  242/1
Viinarotkon Raku
Kervinen Marko, Joensuu 
Kuoppala  2,8  71  254  244  10  89  300  6,9  6,6  45      84  4 
  42/2
Elimon Salon Cabrina
Pulkkinen Hanna & Hurppu Joni, Ruokolahti 
Palo  0,2  85  246  241  45  300  6,1  5,8  78    84  5 
  42/1
Tuike Salon Werneri
Anssi Lukkarinen, Kontiolahti 
Kaatamo  2,5  10  255  2324  21  59  300  7,6  6,1  50      77  6 
  42/1
Elimon Salon Boss
Esko Kettunen, Kontiolahti 
Silkku  8,2  165  140  25  34  300  12,6  11,0  61    77  7 
  42/2
Sarvilehdon Minttu
Hans Britwin, Seinäjoki 
Hautajärvi  0,7  222  183  39  67  300  7,2  6,2  65      72,50  8 
  42/2
Pakkalan Juno
Kimmo Pakkanen, Kontiolahti 
Konnanvaara  0,9  20  109  109    99  300  18,8  18,8  60    72  9 
  42/2
Lojakan Lara
Eronen Yrjö, Lieksa & Halonen Jani, Juuka 
Salonkylä  12,6  111  188  188    25  263  4,0  4,0  80      71,50  10 
  242/1
Touhulan Samu
Timo, Lonka, Rautjärvi 
Polvela  0,8  90  136  136    36  285  8,6  8,6  82      66  11 
  42/1
Jysky
Seppänen Mervi & Lauri, Suomussalmi 
Koli  2,4/1,5  6/92  98  98  216  14,1  14,1  60    63,50  12 
  42/2
Pystytuulen Isla
Lautanen Pekka, Lieksa 
Larinsaari  7,5  14  123  104  19  188  2,9  2,0  89    56  13 
  48/1
Koillis-Kairan Arvi
Tuomo Turunen, Joensuu 
Martonvaara  11,5  16  16  16      108  10,4  10,4          35  14 
  48/2
Taru
Vilho Partanen, Tohmajärvi 
Leppälahti  1,0  300  45,5  45,5          33,50  15 
  42/2
Riitu
Esa Huovinen, Tohmarjävi 
Tuopanjoki  3,5      103  9,3  9,3          33,50  16 
  42/1
Rusmosan Welho
Kari Kemppinen, Imatra 
Petrovaara  0,8/0,7  5/1      141  7,3  7,3    60    31  17 
  42/2
Karhunkaatajan Nefertiti
Matti Myllynen, Lappeenranta 
Nurkkala                              17  18 
  42/1
Asikkolahden Lalli
Jorma Turtiainen, Kerimäki 
Heinävaara                              14  19 
  48/1
Karhuvittikon Elmo
Ale & Marju Seppänen, Suomussalmi 
Selkie                              14  20 
  42/1
Joonellin Jehu
Antti Väistö, Tohmajärvi 
                              11  21 
  42/1
Vesikorven Eetu
Kati & Seppo Romppanen, Ilomantsi 
Kynsiniemi                              11  22 
  242/2
Piika
Jussi Ratilainen, Parikkala 
Pyssyniemi                              8  23 

 

2018 tulokset
2017 tulokset
2016 tulokset
2015 tulokset
2014 tulokset
2013 tulokset
2012 tulokset
2011 tulokset
2010 tulokset
2009 tulokset
2008 tulokset
2007 tulokset

 
Kaakon Nettipalvelu 2007